Copyright © - Polowanie na zdrowie - 2020

Realizacja: desigmo.com.pl

Dav-ski jest polskim producentem i sprzedawcą produktów sportowych. Szczególnie warte uwagi są stacjonarne drążki do podciągania umożliwiające rozbudowę o poręcze, uchwyty, haki, wyciąg bloczkowy i bloki asekuracyjne. Osoby trenujące kalistenike, crossfit, trójbój siłowy lub sporty sylwetkowe znajdą tam coś dla siebie. Wielką zaletą firmy są niskie ceny, które nie mają negatywnego wpływu na jakość.

Dav-ski tworzy swoje produkty z pasją. Sam trenuję na ich half-racku, paraletkach i poręczach. Miałem również przyjemność testować trap-bar i safety squat bar. Polecam!

Brat.pl to wyróżniający się sprzedawca suplementów diety i zdrowej żywności. Jego asortyment idealnie wpasował się w moje gusta, dlatego od wielu lat współpracuję z tym sklepem i promuję go na swoim vlogu. Niskie ceny i wysoką jakość zawdzięcza brakowi pośredników w sprzedaży żywności oraz suplementów. Asortyment sklepu obejmuje wiele rodzajów nasion, produktów sypkich, ziół, przypraw jednorodnych, suszonych owoców, olejów itp. Znajdziecie tam preparaty zaufanych marek tj. SWANSON, AURA, Aliness i Calivita.

Współpracuję z markami oraz firmami, które swoimi produktami i działaniami są blisko mojej filozofii zdrowia i sportu. Zarówno w przypadku producentów i dystrybutorów sprzętu sportowego, jak i zdrowej żywności i suplementów, kieruję się zasadą promowania tego, czego używam na co dzień. Prowadzenie sportowego vloga pozwoliło mi stworzyć bliską relację z tymi markami. Moi podopieczni mogą liczyć na zniżki przy zakupach u wszystkich firm, z którymi współpracuję.

Axxo jest specjalistycznym sklepem internetowym i dystrybutorem sprzętu marek Axxo, Rig, Spirit Fitness, Xterra Fitness. Na początku działalności (2011 r.) Axxo zajmowało się przede wszystkim doradztwem i sprzedażą sprzętu fitness do użytku domowego i komercyjnego tj. bieżni, orbitreków, rowerów stacjonarnych itp. Oferta sklepu poszerzyła się o sprzęt do treningu siłowego. Szeroki wybór profesjonalnych i amatorskich gryfów, stojaków do przysiadów, odważników kettlebell, ławek pod sztangę oraz wielu rodzajów obciążeń olimpijskich umożliwi wyposażenie zarówno domowej siłowni, jak i wymagającego klubu fitness. Osobiście na co dzień  używam sztang i obciążeń olimpijskich Axxo w swoim treningu siłowym.

Współpraca

dla firm

ZAPRASZAM ZAINTERESOWANE

FIRMY DO WSPÓŁPRACY

Jeśli podoba Ci się moja działalność w internecie, chcesz dotrzeć do nowych klientów

oraz masz firmę związaną ze zdrowym stylem życia i odżywiania, możesz do mnie pisać na: adriandolecki.za@gmail.com