Dav-ski jest polskim producentem i sprzedawcą produktów sportowych. Szczególnie warte uwagi są stacjonarne drążki do podciągania umożliwiające rozbudowę o poręcze, uchwyty, haki, wyciąg bloczkowy i bloki asekuracyjne. Osoby trenujące kalistenike, crossfit, trójbój siłowy lub sporty sylwetkowe znajdą tam coś dla siebie. Wielką zaletą firmy są niskie ceny, które nie mają negatywnego wpływu na jakość.

Dav-ski tworzy swoje produkty z pasją. Sam trenuję na ich half-racku, paraletkach i poręczach. Miałem również przyjemność testować trap-bar i safety squat bar. Polecam!

Brat.pl jest wyróżniającym się sprzedawcą suplementów diety i zdrowej żywności. Jego asortyment idealnie wpasował się w moje gusta, dlatego od wielu lat współpracuję z tym sklepem i promuję go na swoim vlogu. Niskie ceny i wysoką jakość zawdzięczamy braku pośredników w sprzedaży żywności oraz suplementów. Asortyment sklepu obejmuje wiele rodzajów nasion, produktów sypkich, ziół, przypraw jednorodnych, suszonych owoców, olejów itp. Znajdziecie tam preparaty zaufanych marek tj. SWANSON, AURA, Aliness i Calivita.

Promuję i współpracuję z markami oraz firmami, które swoimi produktami i działaniami są blisko mojej filozofii zdrowia i sportu. Zarówno w przypadku producentów i dystrybutorów sprzętu sportowego, jak i zdrowej żywności i suplementów, kieruję się zasadą promowania tego, co sam używam na co dzień. Prowadzenie sportowego Vloga pozwoliło mi stworzyć bliską relację z tymi markami.